مطالب تصادفی
نرم افزار تاج بندگی
وضعیت آب و هوا


اوقات شرعی
شبکه‌های اجتماعی به‌هیچ وجه رایگان نیستند

بعضی از خانم‌ها تصور می‌کنند که این نرم افزارها رایگان هستند و می‌گویند ما اهل مکالمه زیاد و ارسال پیامک به دوستان و آشنایان هستیم و این برنامه‌ها این امکان را به‌صورت رایگان برای ما فراهم کرده است؛ درحالی‌که ما می‌گوییم که چیزی با عنوان رایگان در فرهنگ سرمایه پرست غرب وجود ندارد و تلگرام موسسه خیریه نیست بلکه یک شرکت ثروتمند غربی است.

روح‌الله مومن نسب کارشناس فضای مجازی در این رابطه گفت: شبکه‌های اجتماعی که اخیراً در جامعه وارد شده‌اند،به علت interactive media بودن، با استقبال خوبی از سوی مردم روبه‌رو شده و هرکس به تناسب نیاز خود از این آن استفاده می کند. این نرم‌افزارها نیاز خانم‌ها به دلیل تمایل بیشتر به صحبت کردن و ارتباط‌گیری با دیگران را نیز برآورده کرده‌اند و موجب تمایل آن‌ها به عضویت در این شبکه‌ها  گشته‌اند...


تاریخ انتشار: 1394/09/29 || بازدیدها:
یوسف گم گشته باز آید به کنعان غم مخور

دوستان همیشه همراه 

برای پیروزی مردم عزیز یمن و سوریه هر روز رو به یمن بایستید و ۴ قل(سوره های اخلاص، ناس، فلق، کافرون) و آیت الکرسی(سوره بقره-آیه ۲۵۵) را بخوانید

اگر بدانیم فقط با خواندن ۴ سوره و چند آیه از سوره بقره جلوی کشتار بسیاری افراد بیگناه را میگیریم

جلوی یتیم شدن بچه های زیاد و بی فرزند شدن مادران و پدران و بی همسر شدن زنان و مردان

آیا اینکار را انجام نمیدهیم ؟؟!!؟

مسلم است که انجام میدهیم و حتما حتما قطع به یقین انجام میدهیم .

ما اگر شخصی در افریقا اشک از چشمانش جاری شود با او همدردی میکنیم حال اگر شخصی کشته شود اینکار را نمیکنیم ؟!؟!؟ آن هم اگر آن اشخاص مسلمان باشند چه شیعه و چه سنی .


تاریخ انتشار: 1394/09/27 || بازدیدها:
خودآرایی، جلوه‌گری و دلبری وظیفه‌ای زنانه، اما مختص شوهر

زیبایی دوستی، به دنبال زیبایی بودن، خودآرایی، جلوه گری، دلبری از خصوصیات بارز زنانه است که برای شوهر وظیفه ای که زن باید آن را به بهترین شکل ممکن به انجام رساند اما اگر برای این علایق زنانه، مرز محسوسی با جلوه‌گری و فریبندگی قائل نباشیم آن چیز که خداوند دوستدار آن است را به نوعی دیگر به سمت حرام و ابتذال و پوچی می‌بریم.

آرایش نوعی نظافت است! برای دلم آرایش می‌کنم! خدا زیباست و زیبایی را دوست دارد! مردها چشمهای‌شان را درویش کنند! موسی به دین خود، عیسی به دین خود! این پاسخ‌های همیشگی و گاها نخ پوسیده‌ای است که زنان بد آرایش و بدحجاب برای رهایی از بایدها و نبایدهای جامعه به ویژه جامعه اسلامی با آن گلیمی بافته‌اند که هرگز جایگاه گرمی برای آنها نخواهد بود که حتی ثانیه‌ای بر روی آن احساس راحتی نمایند! اگر هم دستی بر ادبیات داشته باشند با این بیت شعر که « می بخور، منبر بسوزان، مردم آزاری نکن» غافل از اینکه خودشان بزرگترین مردم آزارها هستند! جوابت را می‌دهند و دنیا را به قول خودشان خیام گونه دیده و در برابر اجر پوشش داشتن در آخرتی که همه خواه ناخواه باید در آن قدم بگذاریم می‌گویند: ( سیلی نقد به از حلوای نسیه است )


تاریخ انتشار: 1394/09/24 || بازدیدها:
سهم‌خواهی‌ تلگرامی ازصندلی‌های مجلس فمنیسم

تلاش وام‌داران فمنیست بین‌الملل در زنانه کردن چهره مجلس!

بررسی برخی از جریان های زنان به خوبی نشان می‌دهد که مسئولین آنها بده بستانی با همتایان غربی خود داشته‌اند که حالا درصدد برآورده کردن قول‌های خود حتی از طریق بهره گیری از شبکه‌های اجتماعی در صدد جذب مخاطبان زن و تغییر چهره مجلس از مردانه به “زنانه” هستند.

مباحث “فمینیستی” از دیرباز در عرصه سیاست جهانی مطرح بوده و همیشه مخالفان و موافقان زیادی را به خود دیده است. همان کسانی که با شعار “برابری جنسیتی” تابلودار این تفکر هستند اما زمانیکه حرف از مشاغل سخت برای زنان میزنی، رگ کردنشان بیرون می زند که “زن را چه به کارگری معدن و حفاری و تونل و …”

هرچند ظهور و بروز این تفکر از غرب نشات گرفته و ریشه چنین تفکراتی از کشورهای لائیک و بیدین سرچشمه میگیرد اما همزمان با انقلاب اسلامی ایرانی و روی کار آمدن حکومت اسلامی، طرح مباحث “فمینیستی” یکی از راهکارهای غرب برای ایجاد انحراف در مسیر انقلاب و شبهه افکنی در تفکرات مذهبی ایرانیان بوده که تا کنون نیز ادامه داشته است.

اینکه حامیان “فمینیست” در گوشه و کنار جامعه هر از چند گاهی ابراز وجود کنند و با تابلوی “برابری جنسیتی” فریاد برآورند چندان دور از انتظار نیست اما دردآور زمانی است که چنین تفکری در عالیترین تشکیلات اجرایی کشور رسوخ کرده کند و از درون دولت جمهوری اسلامی ندای “برابری جنسیتی” و “سهم خواهی برای زنان” در پست های مدیریتی به گوش برسد!

کارنامه دولت اصلاحات پر است از اظهار نظرهای این چنینی و زنانی که فارغ از شایسته سالاری صرفا “زن بودن” را ارجح میدانستند و به واسطه جنسیت برای خود شان و منزلت قائل میشدند و اکنون با روی کار آمدن دولت تدبیر و گذشت بیش از دو سال از عمر جلوس روحانی بر کرسی ریاست جمهوری، بار دیگر “امید” فمینیست ها زنده شده و حالا از درون دولت اصوات فمینیست ها به گوش می رسد....


تاریخ انتشار: 1394/09/16 || بازدیدها:
بانیان کمپین تغییر چهره مردانه مجلس مجری نفوذ دشمن در حوزه زنان

افرادی که سخن از تغییر چهره مردانه مجلس می زنند و از آن طرف سایت ها،نشریات و شبکه های اجتماعی را محیطی برای بیان تفکرات غلط خود کرده اند در حقیقت کُپی کننده و مجری تفکرات غربی هستند.

انتخابات مجلس

قائم مقام شورای فرهنگی اجتماعی زنان: به جای زنانه کردن مجلس به دنبال این باشیم که اگر زنان توانمند داریم میدان را برای آنها باز کنیم و اگر نداریم برای پرورش آنها اقدام کنیم؛ صرف اینکه نگاه به مجلس زنانه باشد نشان می دهد که زنان ما ضعیف و ناتوان هستند و باید از آنها دفاع کنیم....


تاریخ انتشار: 1394/09/16 || بازدیدها:

بانوی تازه مسلمان شده آمریکایی در موکب مسجد جمکران

خانم “سمیرا کامر” که با پیشانی بند مشکی یا مهدی (عج) بر سر در راهپیمایی اربعین شرکت کرده بود در مورد حس و حالش از حضور در این راهپیمایی میلیونی دلدادگان امام الحسین(ع)، گفت : رسیدن به این جاده سختی های بسیاری برایم داشت تا اینکه به نجف رسیدیم، اما وقتی حرکت خود را از سمت نجف اشرف به کربلای معلی آغاز کردیم چیزی جز زیبایی ندیدم.
این خانم آمریکایی که تازه مسلمان شده در مورد نحوه آشناییش با اسلام و تشیع گفت : در خانواده مسیحی و آمریکا به دنیا آمده ام و از زمان نوجوانی به کتاب علاقه زیادی داشتم و اهل مطالعه بودم و مادرم هم به مناسبت های مختلف کتاب برایم می خرید و بهترین هدیه اش برایم کتاب بود.

وی در ادامه گفت: از آن دوران همیشه سعی می کردم مطالعات دینی ام را هم بالا ببرم و بارها در خصوص دین مسیحیت سوالات متعددی برایم پیش می آمد که جواب قانع کننده ای برای آنها نمی یافتم و همیشه این سوال برایم مطرح بود که چطور ممکن است خداوند دارای فرزند باشد تا اینکه با اسلام و مکتب شیعه آشنا شدم.
خانم “سمیرا کامر” که با پیشانی بند مشکی یا مهدی (عج) بر سر در راهپیمایی اربعین شرکت کرده بود در مورد حس و حالش از حضور در این راهپیمایی میلیونی دلدادگان امام الحسین(ع)، گفت : رسیدن به این جاده سختی های بسیاری برایم داشت تا اینکه به نجف رسیدیم، اما وقتی حرکت خود را از سمت نجف اشرف به کربلای معلی آغاز کردیم چیزی جز زیبایی ندیدم.

وی در پاسخ به این سوال که نحوه ی مواجهه رسانه های غربی با این مراسم چگونه بوده است ، افزود : متاسفانه این جریان عظیم اربعین که میلیون ها نفر از شیعیان در آن حضور دارند از سوی شبکه های تلویزیونی و رسانه های کشورهای اروپایی و آمریکایی در بایکوت خبری است، چرا که آنها می دانند اگر این عشق و ارادت به سیدالشهداء (ع) را به تصویر بکشند؛ قطعا در اذهان سایر ادیان سوالات فراوانی در خصوص واقعه اربعین و عاشورا پدید می آید و عشق امام حسین (ع) بسیاری از دل ها را فتح خواهد کرد.


تاریخ انتشار: 1394/09/16 || بازدیدها:
انسان متمدن و با فرهنگ انسانی هست که به عقاید مردم میزبان احترام می گذارد.


تاریخ انتشار: 1394/09/07 || بازدیدها:
سرویس های دانشجویی سالهاست که در قزوین تبدیل به مسئله شده اما انگار این موضوع برای مسئولین اهمیتی ندارد.تعدادی از دانشجویان یکی از دانشگاهای قزوین فیلم و شکوائیه مبنی بر اینکه به جهت سهل انگاری و عدم توجه و جدیت بر نظارت به سرویس های دانشجویی این دانشگاه متاسفانه شاهد اختلاط د
ر نشستن و رقص و آواز جمعی و … در این اتوبوس ها اتفاق افتاده است به رسانه ها ارسال کردند.
لذا بنا به درخواست دانشجویان ضمن عذرخواهی از خانواده معظم شهدا و علمای شهر و مردم شهید پرور استان قزوین این فیلم را برای اتمام حجت مسئولین پخش و در صورت مشاهده و تکرار چنین حوادث زشت و قبیحی به ناچار نامه شکوائیه دانشجویان و نام دانشگاه علنی خواهد شد.

دریافت فایل

تاریخ انتشار: 1394/09/05 || بازدیدها:


درباره وبلاگ

دوستِ عزیز , چه باور کنیم و چه باور نکنیم چه خوشمان بیاید و چه خوشمان نیاید ،همۀ ما آسمانی هستیم و شمارش معکوس برایِ بازگشتمان از همان روزِ اولِ خلقتمان شروع شده است و کسی قدرتِ متوقف کردن آن را ندارد و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظار ما هست.بیایید یک بانوی آسمانیِ فعّال باشیم که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنید؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذتان را به کار بگیرید تا مانعِ پرواز شوید.اگر قبول ندارید؟ این شما و این هم دنیا.