مطالب تصادفی
نرم افزار تاج بندگی
وضعیت آب و هوا


اوقات شرعی
گوش الاغی رفت «چشم گربه‌ای» از راه رسید
بررسی‌ ها نشان می‌دهد در بعضی مطب‌های تهران جراحی چشم گربه‌ای با هزینه هنگفتی در حال انجام است. بعضی از مردم تحت تاثیر تبلیغات ماهواره‌ای و اینترنتی ممکن است مراجعه کنند و درخواست چنین عملی داشته باشند.
بررسی‌ ها نشان می‌دهد در بعضی مطب‌های تهران جراحی چشم گربه‌ای با هزینه هنگفتی در حال انجام است. جالب است که دکتر اصغر اسماعیل‌زاده، متخصص جراحی پلاستیک می‌گوید ممکن است بعضی افراد غیر متخصص چنین خدماتی ارائه دهند، اما مطمئن باشید هیچ وقت بیمار به هدفی که در ذهنش داشته نمی‌رسد...
تاریخ انتشار: 1394/12/26 || بازدیدها:
پرویز پرستویی بازیگر سینما و تلویزیون در پست اینستاگرامی با انتشار عکسی حکایت جالبی را تعریف کرد.

 

پرویز پرستویی بازیگر سینما و تلویزیون در پست اینستاگرامی

هوا بدجورى توفانى بود و آن پسر و دختر كوچولو حسابى مچاله شده بودند.
هر دو لباس‌هاى كهنه و گشادى به تن داشتند و پشت در خانه می‌لرزیدند.

پسرك پرسید: ..


تاریخ انتشار: 1394/12/23 || بازدیدها:
«آلبوم خانواده» تصاویری از سبک زندگی حضرت زهرا(س)
به‌مناسبت ایام شهادت صدیقه کبری، حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) ، کتاب «آلبوم خانواده» اثری از جواد اکبری و خانم زارع؛ برای آشنایی با سیره آن بانوی بزرگ اسلام در نماز جمعه‌های سراسر کشور معرفی می‌شود.

خانواده که مهم‌ترین محیط رشد مادی و معنوی هر فردی است، در صورتی می‌تواند او را به سوی کمالات والای انسانی سوق دهد که از چشمه‌سار وحی بهره‌ای برده باشد، خانه‌ای که بر مبنای ارزش‌های اسلامی بنا شده باشد. کتاب «آلبوم خانواده» مجموعه‌ای از تصاویر بیانی از سبک زندگی کامل‌ترین خانوادۀ خلقت را به نمایش می‌گذارد؛ خانواده‌ای که بانوی آن، حضرت زهرا(سلام الله علیها) است. از آنجایی که سیرۀ اهل بیت(علیهم‌السلام) به‌خاطر ارتباط مستقیم با سرچشمۀ وحی، نیازهای گوناگون زندگی بشر را تا ابد پاسخگوست، کتاب «آلبوم خانواده» می‌کوشد تا با روشی نو، ضمن ترسیم تصاویری از زندگی خاندان وحی، به تطبیق و امروزی سازی پیام‌های آن برای خانواده‌ها بپردازد...


تاریخ انتشار: 1394/12/23 || بازدیدها:
کشف حجاب به سبک سریال ایرانی/ تم پوشش تقلیدی از شبکه من و تو

در پی نابسامانی و عدم مدیریت در هتل ها و رستوران های یزد و در سایه غفلت و سکوت مسئولان استان، شهر یزد که به حسینیه ایران و شهر دارالعباده مشهور است شاهد بدترین اتفاقی بود که می توانست به خود ببیند!

یکی از رستوران های واقع در پر آوازه ترین هتل شهر یزد، وقاحت را از سرگذراند و از مردم  دعوت کرد تا با لباس تم شهرزاد! یا به عبارتی پوشش لباس دهه ،۳۰ از تخفیف بهره مند شوند!

 

 ...


تاریخ انتشار: 1394/12/23 || بازدیدها:
«بی‌مرز؛ با حجاب» به روایت کارگردان آن

نام برنامه «بی‌مرز؛ با حجاب» است، اما منظور آن صرفاً حجاب ظاهری نیست، بلکه حجابی است که مانع انجام خطای اجتماعی یا گناه در محضر خدا می‌شود؛ یعنی اگر آدم بخواهد این‌گونه باشد، دیگر مرز نمی‌شناسد و هر کجا که باشد، باید این حجاب را مراعات کند.
کارگردان مستند «بی مرز؛ با حجاب» گفت: برنامه ما مستند روایی – ترکیبی است؛ یعنی در آن تصاویر شهری و خیابانی داریم و از تصاویر معرف برای نشان‌دادن لوکیشن یا کشوری که رفته‌ایم، استفاده کرده‌ایم. به عبارت دیگر، ابتدا فضاهای اجتماعی را نشان می‌دهیم تا مخاطب متوجه شود که سوژه‌های ما در چه فضایی زندگی می‌کنند...


تاریخ انتشار: 1394/12/21 || بازدیدها:
زن محور انس و آرامش
تاریخ انتشار: 1394/12/21 || بازدیدها:
تأملی بر طرح جدید معاونت امور زنان برای دختران مجرد

باید توجه داشت که با در نظرگرفتن تمام پیامدهای منفی تجرد دختران به لحاظ فردی و اجتماعی، درنظر گرفتن این پدیده به عنوان آسیب و برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری برای کم‌کردن از وجه آسیب‌گون آن، یکی از ضرورت‌های مهم به‌شمار می‌رود و قطعاً این اهتمام معاونت امور زنان در توجه به این امر، امری پسندیده است، اما بایستی نکات مذکور در این طرح لحاظ شده و مورد تدقیق و بررسی بیشتری قرار گیرد.

چندی پیش شهیندخت مولاوردی از طرح جدید معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری برای دختران مجرد خبر داد. طرحی در راستای عیب‌زدایی از تجرد قطعی دختران که قرار است بر اساس زندگی حضرت معصومه (س) بانویی که تا پایان عمر ازدواج نکردند، طراحی شود...


تاریخ انتشار: 1394/12/18 || بازدیدها:
دختری آیینه به دست
در دوران دبیرستان، هم کلاسی داشتیم که همیشه آیینه ای کوچک در لابه لای صفحات کتاب هایش نگه می داشت و هر زمان که به سراغ درس و مشقش می رفت، آیینه کوچک هم، در کنارش بود، هر چند خطی که درس می خواند، آیینه را بر می داشت، به خودش نگاهی می انداخت، ابروهایش را وارسی می کرد، مدل دماغش را تغییر می داد، دندان هایش را نگاه می کرد و خلاصه تمام زوایای آشکار و پنهان صورتش را زیر ذره بین بررسی می کرد!
از چند ساعتی که به کتاب هایش خیره می شد و به قول خودش درس می خواند، حداقل نصف زمانش را مسحور در آیینه بود! و وای از روزی که یک جوش ناقلا، مهمان ناخوانده ی صورتش می شد، آنوقت بود که آیینه از دستش نمی افتاد و برای ساعتی استراحت، به داخل کیف و کتابش نمی رفت، دوست من، آیینه در دست، به جوش صورتش خیره می شد و به لطائف الحیلی می خواست که نیست و نابودش کند، با چسب زخم، انواع داروهای گیاهی و شیمیایی و لوازم آرایشی، که البته کوچکترین استفاده از این لوازم ممنوعه، جرمی بود نابخشودنی…
تاریخ انتشار: 1394/12/18 || بازدیدها:

ن
جبران خلیل جبران نویسنده پر آوازه لبنانی می گوید: «برای انهدام یک تمدن سه چیز را باید منهدم کرد: اول خانواده , دوم
نظام آموزشی و سوم الگوها. برای اولی منزلت زن را باید شکست. برای دومی منزلت معلم و برای سومی منزلت دانشمندان و اسطوره ها.»

وقتی عمق رویدادهای سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی را می نگریم، شک نباید کرد که فرهنگ و تمدن انقلاب اسلامی و یا همان اسلام ناب محمدی(ص) از اهداف بلند مدت دشمن و ایادی داخلی آن و یا همان اسلام آمریکائی است و لذا برای شکستن و انهدام فرهنگ انقلاب اسلامی، منزلت خانواده ایرانی، منزلت نظام آموزشی-تربیتی و منزلت نخبگان و دانشمندان کشورمان در حال شکسته شدن و یا شکسته شده است!
گ

1-امام والا مقاممان فرمودند: «از دامن زن مرد به معراج می رسد.» اما غمگینانه باید گفت؛ وقتی زنان و مردان کشورمان در معرض شدیدترین تهاجمات و شبیخونهای فرهنگی قرار می گیرند و زنان و دخترانمان با فرهنگ غربی در آموزش و پرورش و دانشگاه و جامعه و تربیت می شوند، آیا از دامن بخشی از زنان جامعه امروزی ما، مرد به معراج می رسد؟ خیر، قطعاً به جهنم خواهد رفت؟

2-امام بزرگوارمان فرمود؛ معلمی شغل انبیاء است، پس چرا منزلت و شأنیت معلم، چه در جذب نیرو و چه در پرداخت حقوق و چه در تدوین کتب آموزشی، مد نظر قرار نمی گیرد؟ آیا با این سیر نزولی، فرهنگ و تمدن انقلاب اسلامی در معرض انهدام قرار ندارد؟!

3-وقتی فرار نخبگان و دانشمندان در قالب فرار مغزها روز به روز ابعاد پیچیده تری پیدا می کند و دولت اعتدال هم نمی خواهد و یا نمی تواند حتی دانشمندان انرژی هسته ای را از معرض انهدام و انزوا حفظ کند، آیا منزلت آنها را نگه داشته است؟ وقتی اساتید برجسته مؤمن و متعهد در دانشگاهها منزوی می شوند و بخاطر تفکر غربی و لیبرالی دولت، اجازه تدریس پیدا نمی کنند، آیا با این تفکر نابکار و غربی می شود منزلت دانشمندان را حفظ کرد؟!

ج

غمگیانانه باید گفت؛ که سیاست دولت جناب روحانی در هر سه موضوع در راستای انهدام فرهنگ و تمدن انقلاب اسلامی و کمک به تهاجم فرهنگی دشمن قرار دارد و لذا مجلسی قدرتمند، انقلابی و اعتقادی می تواند، وظیفه دفاع از منزلت خانواده، نظام آموزشی و دانشمندان و نخبگان را در مقابل تفکر غیر انقلابی و غیر دینی دولت جناب روحانی بعهده بگیرد.

آیا مجلس دهم ظرفیت و توان برداشتن چنین بار سنگینی را دارد؟؟؟


تاریخ انتشار: 1394/12/17 || بازدیدها:

با نگاهی عمیق به تصویر این مدل پلیس زن باید پرسید به راستی ایشان قرار است دیگران را ارشاد کنند؟!

نخستین باری که هویت و چهره ای بدون چادر از پلیس زن به مردم نشان داده شد، مربوط به پخش سریال «رهایی» از شبکه دوم سیما بود که در یک اتاق مانیتورینگ پرسنل زن و مرد نیروی انتظامی در حالی که بانوان بدون پوشش چادر بودند به نمایش در آمد که حتی برخی نیز در فضای سیاسی و رسانه ای به آن اعتراض کردند و بعد هم در سریالی دیگر نماهایی از حرکات پلیس زن در گروه ویژه نمایش داده شد که لباسش بیشتر یادآور لباس «زورو» بود تا لباس در شأن یک بانوی مسلمان که اتفاقاً برای امنیت مردم کشورش در نقش پلیس حضور دارد و هزاران خطر را به جان خریده است.

اما تا زمان اعلام خبر حضور پلیس زن اسکی باز همه فکر می کردیم که هر چه بوده، زیر سر این جعبه جادویی بوده است و عملا پلیس زن با حجاب کامل در ملاء عام حضور پیدا می کند. نه اینکه حجاب نداشته باشد بلکه موضوع دور بودن از اسلام ترکیه ای و حجاب در شأن بانوی مسلمان ایرانی و تعریف شده در ساختار اداری ایران است.حالا تصاویری از پیست های اسکی در روزهای منتهی به عید نوروز در رسانه ها می پیچد که حکایت از پلیس «گشت ارشاد» زن در پیست های اسکی است که کاپشن و شلوار و مقنعه همه حجاب پلیس زنی است که قرار است به دختران بد حجاب موارد اخلاقی و منکراتی را تذکر بدهد!

این در حالی است که در همان پیست های اسکی هستند دختران و زنانی که با چادر های ملی و آستین دار حضور پیدا می کنند.

با نگاهی عمیق به تصویر این مدل پلیس زن باید پرسید به راستی ایشان قرار است دیگران را ارشاد کنند؟!

زنان خبر


تاریخ انتشار: 1394/12/13 || بازدیدها:

 

موج سازی مولاوردی سیستان و بلوچستان

photo_2016-03-02_11-52-05


تاریخ انتشار: 1394/12/12 || بازدیدها:
photo_2016-03-02_11-31-29

زنان بهارستان در مجلس دهم


تاریخ انتشار: 1394/12/12 || بازدیدها:
شادی با دنیای بچه ها

مادران، فرشتگان زمینی هستند که حاضرند جان خود را فدای فرزندانشان کنند، اما این روزها مادرانی هم هستند که نوزاد و جنین خود را به قتل می رسانند، به شیوه ای مدرن و نوین..

شاید همه ما در زندگی اشتباهاتی داشته باشیم، اما گاهی تاوان اشتباه حتی اشتباهای کوچک می تواند تا آخر عمر زندگیمان را دگرگون کند و اثر مخرب آن بر زندگیمان سایه بیفکند و یک عمر افسوس بخوریم..

صدای هق هق گریه های مادری که جنین خود را به قتل رسانده فضای سالن بیمارستان را پر کرده است، ناله سر می دهد و ضجه می زند، فایده ای ندارد، فرزند سه ماهه اش را به قتل رسانده است، او بچه ای که بعد از هفت سال نذر و نیاز خدا به او عطا کرده بود را به قتل رساند....


تاریخ انتشار: 1394/12/12 || بازدیدها:

علل و علائم بلوغ زودرس دختران

گاهی مادران برای بلوغ زود‌رس فرزندان خود نگران شده و با رفتارهای غلط این مسئله را برای کودکان خود یک نقص بزرگ تلقی کرده و بدون توجه به عواقبش با آنها بد‌رفتاری می‌کنند. اما اگر یک مادر بداند بلوغ زود‌رس چیست و چرا اتفاق می‌افتد قطعا رفتارهای صحیح را جایگزین تحقیر فرزند خود کرده و او را همراهی می‌کند. پس ما برای این مادران راجع این موضوع توضیحاتی می‌دهیم...


تاریخ انتشار: 1394/12/10 || بازدیدها:

پول-کثیف-مفسد-اقتصادی-که-می-خواهد-در-انتخابات-تأثیر-گذار-شود

photo_2016-02-14_21-35-17.jpg

photo_2016-02-14_21-35-08photo_2016-02-24_20-10-08

photo_2016-02-24_23-30-19

photo_2016-02-24_23-30-26

photo_2016-02-24_23-30-29

 

photo_2016-02-24_20-10-21

photo_2016-02-24_20-13-48 photo_2016-02-24_20-13-58
photo_2016-02-22_17-42-18


photo_2016-02-22_17-43-24.jpg


تاریخ انتشار: 1394/12/06 || بازدیدها:
کیف لوازم آرایش، چراغ جادوی اعتماد به نفس دختران ایرانی!

وقتی زیپ کیف برخی از دختران را باز می کنی، وارد یک مغازه بزرگ لوازم آرایسی می شوی! گویی حتی این لوازم آرایش از درون کیف هم برای آنها مهم است و به نوعی باعث آرامش خاطر و اعتماد به نفسشان می شود. این یک واقعیت است که در این گونه رفتارهای بیمارگونه که با آرایش زیاد خود را بروز می دهد، تبلیغات ماهواره ای و اینترنتی دستی پر کار دارند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس، امـانـت از کـلـمه امن و به معنای امنیت و یکی از نشانه های ایـمـان اسـت که افراد مومن و پاک سرشت، دارای چنین صفت زیبا و باشکوهی هستند...


تاریخ انتشار: 1394/12/03 || بازدیدها:
تدارک ملکه برای انتخابات ایران/شیپور شیطان به صدا در آمد.

photo_2016-02-21_20-06-33


تاریخ انتشار: 1394/12/03 || بازدیدها:
جا خالی فرهنگ ایرانی در بازی بازارهای نوروز
چرا وقتی برای خرید می رویم آنقدر طرح های متنوع تنگ و کوتاه وجود دارد که با همه ی کوتاهی شان در برابر محدود مانتوهایی با طرح های ساده و بلند قد علم می کنند و خود را نشان می دهند؛ جالب است که در بازی بازارهای نوروز فرهنگ ایرانی جاخالی می دهد...

تاریخ انتشار: 1394/12/03 || بازدیدها:
عرض تسلیت ما را به مناسبت ایام شهادت بانوی آب و آینه پذیرا باشید .

صلی الله علیک یا فاطمه الزهرا(س)
تاریخ انتشار: 1394/12/03 || بازدیدها:


درباره وبلاگ

دوستِ عزیز , چه باور کنیم و چه باور نکنیم چه خوشمان بیاید و چه خوشمان نیاید ،همۀ ما آسمانی هستیم و شمارش معکوس برایِ بازگشتمان از همان روزِ اولِ خلقتمان شروع شده است و کسی قدرتِ متوقف کردن آن را ندارد و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظار ما هست.بیایید یک بانوی آسمانیِ فعّال باشیم که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنید؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذتان را به کار بگیرید تا مانعِ پرواز شوید.اگر قبول ندارید؟ این شما و این هم دنیا.