مطالب تصادفی
نرم افزار تاج بندگی
وضعیت آب و هوا


اوقات شرعی

معرفی یک زن بی حجاب به عنوان امام جماعت در دانمارک، فتنه ای جدید که در قلب اروپا شعله گرفت.

او که از پدری سوری و مادری فنلاندی متولد شده، یکی از چهار زنی است که به عنوان امام جماعت مسلمانان در دانمارک به اقامه نماز جماعت می پردازند.

شرین خانکان، امام جمعه دانمارکی می گوید: باید بین دستورات دین و نیازهای امروز جوانان ارتباط برقرار کرد و اسلام را با فرهنگ خودمان تطبیق دهیم.

 photo_2016-02-17_01-06-25


تاریخ انتشار: 1394/11/29 || بازدیدها:

تاثیر فیلم‎های مستهجن بر زندگی زناشویی

در طول روز کار کرده و خسته شدید و شب برای رفع خستگی جلوی تلویزیون نشسته و مشغول تماشای ماهواره هستید. از خانم‌های زیبا با هیکل‌هایی افسانه‌ای و لباس‌هایی گران قیمت و البته بدون پوشش مناسب در سریال مورد علاقه خود خوشتان آمده و از آنها چشم بر‌نمی‌دارید. به این سریال‌ها عادت کرده و تمام قسمت‌های آن را دنبال می‌کنید. همسرتان هم کنار شما نشسته و شما را در دیدن چنین برنامه‌هایی همراهی می‌کند. یک همراهی که پس از مدتی به یک معضل بزرگ تبدیل می‌شود. معضلی که شما را پس از دیدن مکرر فیلم‌ها و صحنه‌های مستهجن تا پای بیماری ای به نام اعتیاد جنسی سوق می دهد.
 

تاثیر فیلم‎های مستهجن بر زندگی زناشویی

بگذارید از ابتدای قصه برایتان بگوییم:


تاریخ انتشار: 1394/11/29 || بازدیدها:
در نقد همایش«زنان، اعتدال و توسعه»/خانواده؛ قربانی نگاه فمینیستی معاونت امور زنان و خانواده!
جای بسی تعجب و تاسف است که معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری که بانی برگزاری چنین همایشی است فراموش می کند که نام مقدس «خانواده» را نیز به همراه دارد! چرا باید سخنرانی در این همایش دعوت شود و مقاله ای ارایه دهد که با کمال صراحت خانواده را از مهم ترین موانع خودشکوفایی زنان معرفی کند؟!...

تاریخ انتشار: 1394/11/26 || بازدیدها:
عارف باید در مورد دلیل حضور کرباسچی در فعالیت‌های انتخاباتی اصلاح‌طلبان توضیح دهد

فاطمه راکعی در پاسخ به این سوال که “با توجه به اینکه یکی از شعارهای اصلاح‌طلبان مبارزه با فساد اقتصادی است، چرا شخصی مثل کرباسچی که سابقه فساد اقتصادی دارد باید در مرکز فعالیت‌های انتخاباتی اصلاح‌طلبان فعالیت کند؟” گفت: این موضوع حتما باید از آقای عارف پرسیده شود و آقای عارف یا می‌گویند که این موضوع صحیح نیست و یا اینکه باید پاسخ بدهند.

بازخوانی حمایت اصلاح‎طلبان از یک فساد اقتصادی:

همه چیز درباره پرونده پر سر و صدای غلامحسین کرباسچی/ آیت‎الله یزدی: فقط همین پرونده بود که خیلی فشار آوردند تا قوه قضائیه را منحرف کنند...


تاریخ انتشار: 1394/11/26 || بازدیدها:

تأثیر نخبگان فرهنگی و هنری در جامعه غیرقابل انکار است، حال آنکه این نخبگان برخلاف هنجارهای جامعه سال‌هاست به فرهنگ و سبک زندگی مردم جامعه هجوم آورده‌اند، مجالس و جشنواره‌هایی که بیشتر به شوی لباس و مدل‌های غربی تبدیل شده‌اند، اما در این چندین سال وزرای ارشاد چه اقدامی در اصلاح این شرایط فسادبرانگیز کرده‌اند؟!

جشنواره فیلم فجر یا شوی لباس و سبک زندگی غربی؟!

 photo_2016-02-15_09-11-34.jpg


تاریخ انتشار: 1394/11/23 || بازدیدها:
رحیم پورازغدی در اختتامیه جشنواره ملی « سایه پدر و مهر مادر»:
حجاب قبل از اینکه تکلیف زن باشد، حق زن است، کم شدن حضور زن در خانه و فرزندان زمینه ساز بسیاری از مشکلات خواهد شد.
حجاب نه وظیفه بلکه حقوق زن است/کاهش نظارت زن در خانه، آسیب های جدی را به دنبال دارد

تاریخ انتشار: 1394/11/20 || بازدیدها:
مانور طرح اضطراری  با حضور تمام یگان های امدادی با همکاری انجمن نمایش یزد در فرودگاه بین‌المللی یزد برگزار شد. جالب توجه اینکه در عکس‌های منتشر شده از این مانور نمایشی با وجود امدادگران زن، و نبود اضطرار، مردان امدادگر زنان به اصطلاح مجروح را مداوا و منتقل کردند!


...

تاریخ انتشار: 1394/11/16 || بازدیدها:

جنجال مسلمان شدن دختر مسیحی نروژی

مسلمان شدن دختر مسیحی نروژی و پنهان کردن طولانی‌مدت آن از ترس واکنش و برخورد جامعه، به بحث روز رسانه‌های خبری این کشور تبدیل شده است.

سایت خبری “دنیا الوطن” فلسطین در این‌باره نوشت: “مارتا یونسون” دختر ۲۱ ساله نروژی، یکسال و نیم پیش به دین اسلام گرویده اما این تصمیم خود را طی این مدت عمومی نکرده بود.

وی به تازگی تصمیم گرفته است که مسلمان شدن خود را به مردم اعلام کند که این امر واکنش‌های مختلفی را در پی داشته است.

مارتا که نام خود را به مریم تغییر داده است، در صفحه فیس‌بوک خود نوشت: من به دینم افتخار می‌کنم.

وی در این‌باره گفت: با جوانی مسلمان آشنا شدم و او در مورد اسلام و تعالیم والایش برای من سخن گفت؛ من به تحقیق در مورد شنیده‌ها و تعالیم این دین پرداخته و در نهایت تصمیم گرفتم که مسلمان شوم.

مطبوعات نروژ ضمن انتشار این خبر، کار وی را شجاعانه توصیف کردند؛ زیرا اعلام تغییر دین توسط یک دختر در جامعه‌ تندرو مسیحی نروژ کار بسیار سختی است.

مسلمان شدن دختر مسیحی نروژی


تاریخ انتشار: 1394/11/11 || بازدیدها:

مقایسه رئیس جمهور با ملکه سباء

جلسه اصلاح‌طلبان با سخنرانی منتجب‌نیا برای بانوان با حاشیه‌هایی چون حضور ۵ زن و مقایسه رئیس جمهور با ملکه سباء همراه بود.


تاریخ انتشار: 1394/11/03 || بازدیدها:
به ابتکار دختر مسلمان آمریکایی انجام شده است؛طرح «محجبه‌های نیویورک» برای مقابله با تصورات اشتباه از حجاب

یک دختر مسلمان آمریکایی با طرح «محجبه‌های نیویورک» می‌کوشد تا با استفاده از قدرت شبکه‌های اجتماعی، به مبارزه با تصورات غلطی که درباره حجاب و زنان محجبه وجود دارد بپردازد...


تاریخ انتشار: 1394/11/03 || بازدیدها:


درباره وبلاگ

دوستِ عزیز , چه باور کنیم و چه باور نکنیم چه خوشمان بیاید و چه خوشمان نیاید ،همۀ ما آسمانی هستیم و شمارش معکوس برایِ بازگشتمان از همان روزِ اولِ خلقتمان شروع شده است و کسی قدرتِ متوقف کردن آن را ندارد و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظار ما هست.بیایید یک بانوی آسمانیِ فعّال باشیم که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنید؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذتان را به کار بگیرید تا مانعِ پرواز شوید.اگر قبول ندارید؟ این شما و این هم دنیا.