مطالب تصادفی
نرم افزار تاج بندگی
وضعیت آب و هوا


اوقات شرعی
استغفار رسول (ص) برای رفع هر گونه گره ، مسأله و مشکلی
استغفار رسول (ص) برای رفع هر گونه گره مسأله مشکلی
انجام عمل استغفار رسول (ص) :
  • قرائت آیه ۶۴ سوره نساء یک بار

“وَمَا أَرْسَلْنَا مِن رَّسُولٍ إِلاَّ لِيُطَاعَ بِإِذْنِ اللّهِ وَلَوْ أَنَّهُمْ إِذ ظَّلَمُواْ أَنفُسَهُمْ جَآؤُوكَ فَاسْتَغْفَرُواْ اللّهَ وَاسْتَغْفَرَ لَهُمُ الرَّسُولُ لَوَجَدُواْ اللّهَ تَوَّابًا رَّحِيمًا”

آیه ۶۴ سوره نساء

“ما رسولی نفرستادیم مگر بر این مقصود که خلق به امر خدا اطاعت او کنند. و اگر هنگامی که آنان (گروه منافق) بر خود ستم کردند به تو رجوع می‌کردند و از کردار خود به خدا توبه نموده و تو هم برای آنها استغفار می‌کردی و از خدا آمرزش می‌خواستی، در این حال البته خدا را توبه‌پذیر و مهربان می‌یافتند.”

این آیه در حزب دو جز پنج قرآن مجید قرار دارد.
سوره نسا، سوره چهارم قرآن کریم می باشد. این سوره مدنی است و ۱۷۶ آیه دارد.

 

  • سپس ۷۰۰ مرتبه استغفار به هر نحوی صحیح می باشد به عنوان مثال: استغفرالله ربي و اتوب اليه و یا أَسْتَغْفِرُاللهَ الَّذى لا إِلـهَ إِلاّ هُو الْحَىُّ الْقَيُّومُ وَ أَتُوبُ إِلَيْهِ و یا اَستَغفِرُاللهَ وَ اَسئَلُهُ الٌتَوبَةَ

حتما سعی کنید در گوشه ای بنشینید و با تمرکز و بدون اینکه با کسی صحبت کنید استغفار بگویید. حضرت فاطمه (س) هرگز بین استغفارها با کسی صحبت نمی کردند. می توان هنگام فرستادن ذکر صلوات کارهای دیگری انجام داد و یا حتی تلویزیون تماشا کرد ولی برای استغفار حتما تمرکز کنید و درحالت سکون و در گوشه ای خلوت این کار را انجام دهید تا اثربخش باشد.

  • استغفار که تمام شد به نیت پیامبر اکرم (ص) صدقه ای کنار میگذاریم و این صدقه هر مقدار می تواند باشد ولی هرچه مسأله بزرگتر و با اهمیت تر باشد صدقه درخور بهتر است.

اگر استغفار رسول (ص) به نحو شاسیته انجام شود ظرف مدت کوتاه (۲ ساعت تا نصف روز) جواب گرفته می شود و این بسیار تجربه شده است.

از تمام برادران و خواهران مومن و مسلمان و بخصوص شیعیان و مستضعفان و چشم انتظاران حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) می خواهیم که بیایید این استغفار فوق العاده ارزشمند را برای تعجیل در فرج حضرتش و از همین امروز که شنبه و متعلق به حضرت رسول (ص) می باشد و تا ۴۰ روز انجام دهیم ، باشد که چشمان گناهکار ما بزودی به دیدارش منور شود و به درک و بهره مندی از وجود نازنین و مبارکش و زندگی پر از خوشبختی و نعمت در سایه حکومتش و در کنارش نایل شویم.

خدایا تمام دنیا و نعمتهایش را بدون حجتت ، امام عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) نمی خواهم. فرجش و فرج ما را نزدیک بگردان. آمین . الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم .


تاریخ انتشار: 1395/02/18 || بازدیدها: 0
نظرات

پست نظرات
نام:


ایمیل:


عنوان:


نام سایت:


نظرات:

كد:درباره وبلاگ

دوستِ عزیز , چه باور کنیم و چه باور نکنیم چه خوشمان بیاید و چه خوشمان نیاید ،همۀ ما آسمانی هستیم و شمارش معکوس برایِ بازگشتمان از همان روزِ اولِ خلقتمان شروع شده است و کسی قدرتِ متوقف کردن آن را ندارد و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظار ما هست.بیایید یک بانوی آسمانیِ فعّال باشیم که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنید؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذتان را به کار بگیرید تا مانعِ پرواز شوید.اگر قبول ندارید؟ این شما و این هم دنیا.