مطالب تصادفی
نرم افزار تاج بندگی
وضعیت آب و هوا


اوقات شرعی
تشکیل جبهه واحد به منظور هم افزایی سمن ها و موسسات فرهنگی استان قزوین
سمن های بانوان محجبه قزوین

اولین جلسه گروههای فعال فرهنگی با هدف شناسایی اولویت ها و هم افزایی انرژیها و ظرفیت های بانوان فرهنگی و تشکیل قرارگاه مرکزی فرهنگی استان تحت نظر نمایندگی ولی فقیه و با رهبری و هدایت امام جمعه محترم آیت الله عابدینی با حضور مسئولین موسسات فرهنگی بانوان (سمن ها) ۳۱ فروردین ماه در محل دفتر نماینده ولی فقیه قزوین برگزار شد.

آیت الله عبدالکریم عابدینی امام جمعه محترم شهر قزوین با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب گفت : در آخرین اجلاسیه که ائمه جمعه در محضر رهبر معظم انقلاب حضور داشتند آقا فرمودند: ” نمازهای جمعه قرارگاه فرهنگی بصیرتی اخلاقی و ایمانی هستند . مومنین و مومنات هر دغدغه ای که دارند در این چهارجبهه می گنجد و در هر چهار جبهه دشمن با آتش تهیه بر سر ما آتش می ریزد.”  آتش تهیه ، آتشی است که نتوان حتی از سنگر خود بیرون رفت و حرکتی کرد. آقا فرمودند :” مخصوصا قرارگاه می گویم چون جنگ است و جنگ نرم به مراتب خطرناکتر از جنگ نظامی و سخت است و ما به معنای واقعی برای مسائل فرهنگی بسیج شویم.”

ایشان ادامه دادند: بخشی که برای ما مهم است بخش بانوان است و در گذشته چندان فعال نبود که حتما باید قرارگاهی تشکیل دهیم .ولی ما عزم کرده ایم این قرارگاه را تشکیل دهیم و از شما دعوت می کنیم که بپذیرید.ما وظیفه داریم در این حوزه بسیار جدی وارد شویم و به همه شما نیاز داریم و دعوت می کنیم طبق سازوکاری که دفتر نمایندگی فراهم می کند وارد شده و عمل کنید تا بتوانیم به نحو احسنت سازماندهی نماییم این به این خاطر است که ما در دفتر نمایندگی در موارد خارج از قرارگاه شرمنده نباشیم.

امام جمعه تاکید کردند : یک مبلغه نباید تحت تاثیر دهانها بوده و طوطی وار عمل نماید. در مسائل مخصوصا مسائل سیاسی باید صاحب فکر و اندیشه باشیم و طوطی وار بودن به درد امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) هم نمی خورد. قرار ما براین است که با فکر و خلاقیت اندیشه در ستاد اتاق فکر ، کارها را پیش ببریم و نقشه تقوی را هم باید پیدا کرد و اگر ذهن ما نسبت به نقشه تقوی توجیه شود خیلی از کارها پیش می رود و در مقابل اشتباهات می توانیم مقاومت کرده و ورود پیدا نکنیم.

ایشان ادامه دادند: در این قرارگاه ما از خواهران دعوت می کنیم و حضورشان را مغتنم می دانیم ، منتهی در نقشه تقوی و اتاق فکری که خواهیم داشت و سعی می کنیم منویات رهبر را برای خانمها که نقش ویژه ای در تاثیرگذاری دارند اجرایی نماییم.

ایشان در خاتمه تصریح کردند در خصوص نقشه تقوی در جلسات بعد به شرح کامل خواهیم پرداخت.
منبع : پایگاه اطلاع رسانی بانوی امروز


تاریخ انتشار: 1395/02/02 || بازدیدها: 0
نظرات

پست نظرات
نام:


ایمیل:


عنوان:


نام سایت:


نظرات:

كد:درباره وبلاگ

دوستِ عزیز , چه باور کنیم و چه باور نکنیم چه خوشمان بیاید و چه خوشمان نیاید ،همۀ ما آسمانی هستیم و شمارش معکوس برایِ بازگشتمان از همان روزِ اولِ خلقتمان شروع شده است و کسی قدرتِ متوقف کردن آن را ندارد و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظار ما هست.بیایید یک بانوی آسمانیِ فعّال باشیم که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنید؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذتان را به کار بگیرید تا مانعِ پرواز شوید.اگر قبول ندارید؟ این شما و این هم دنیا.